ALL DAY FINE PORE NANELI GOZENEK TEMIZLEYICI

Birkaç kez denk gelip ” acaba gerçekten işe yarar mı? ” diye düşünüp almamıştım. Geçen ay yine denk gelince, denemek istedim. Ben aldığımda 50 tl idi, 1 hafta sonra 35 tl’ye düşmüş 🙂 Indirimleri takip ederseniz, 35 tl’ye almanız mümkün yani.

Içinden, gözenek temizleyici kil macunu ve çift taraflı bir aparat çıkıyor. Yüzünüzü yıkayıp, kuruluyorsunuz. Kil macunu yüzünüze sürüp, kurumasını bekliyorsunuz. Kuruduktan sonra hafifçe yüzünüzü ıslatıp, gözenek temizleyicisyle temizliyorsunuz. Köpürme yaptığı yazıyor ama öyle aman aman bir köpürme değil. Yüzünüzü ılık suyla yıkayıp kuruluyorsunuz. Ben sonrasında, toniğimi uygulayıp, nemlendiricimi sürdüm.

Temizleyici aparatı arada yüzüme masaj yapar gibi gezdiriyorum. Öncesinde nemlendirici krem uyguluyorum. Kan dolaşımını harekete geçirdiği için, cildimi canlı ve parlak gösteriyor. Siyah nokta görünümünde azalma oldu fakat devamlı kullanmak gerekiyor. Şimdilik seviyorum ürünü. Cildimin temizlendiğini hissediyorum. Haftada 1 defa göz ve dudak çevrem  hariç, tüm yüzüme uyguluyorum. Haftada 1-2 gün ise burun üstüme uyguluyorum. Bunu uyguladığım hafta peeling yapmıyorum. Çünkü zaten ölü deriyi temizleyip, peeling görevi görüyor.

Yorum Yazın

Menü